INOVACE VYTÁPĚCÍCH SYSTÉMŮ

Nabízíme kompletní inovativní řešení systémů vytápění BVF Heating.

CALEO TOPNÁ FÓLIE

JEDINÁ TOPNÁ FÓLIE S TECHNOLOGIÍ CNT SMART

IMG_4470_500x.png

CALEO CNT PREMIUM SYSTEM

CALEO CNT  jsou k dispozici v různých velikostech a kapacitách pro návrh systémů povrchového vytápění. Spodní modely s výkonem 80 a 130W jsou vhodné pro podlahové vytápění. Výkon 160W/m 2 vysoce výkonné řady produktů CNT30 je instalován výhradně jako nástěnný či stropní vytápění . 

Technologie topných fólií vytváří jedinečnou příležitost pro novostavby či rekonstrukce.

KVALITA BEZÚDRŽBOVÝ PROVOZ MAXIMÁLNÍ KOMFORT
Ve srovnání s tradičním řešením elektrického podlahového vytápění zajišťuji produkty CALEO v plném souladu s evropskými požadavky a standardy vynikající hospodárnost a bezpečnost Systémy vytápení CALEO nevyžadují údržbu ani záruční servisy. Naše systémy mohou být aktivovány bezprostředně po instalaci a jsou zcela nezávislé na vlhkosti postředí. Aktivaci, deaktivaci nebo regulaci systému lze provádět pomocí jednoduchého termostatu BVF 701 nebo pomocí mobilní aplikace. Provozní náklady systému CALEO jsou pozitivně nízké. To však není jedinou výhodou, jelikož při výberu technologie musíme zohlednit i další aspekty.
  • nízké pořizovací náklady
  • tichý a bezpečný provoz
  • jednoduché a rychlé ovládání
  • bezúdržbový provoz
  • regulace místnosti

VÝKON 80 - 130 - 160W/m2
ELEKTRICKÉ NAPĚTÍ 230V
ŠÍŘKA 30 - 50 - 80cm
TLOUŠŤKA 0,4mm
IZOLAČNÍ VRSTVA 4x PET

Výstřižek Celeo podlaha.JPG

Pomocí topného systému CALEO je možné instalovat primární topné systémy do jedné místnosti nebo celého objektu rychle a za nízké investiční náklady. Díky tenké montážní vrstvě lze pokládku zrealizovat i na nastávající povrch bez nutnosti jeho demolice.