INOVACE VYTÁPĚCÍCH SYSTÉMŮ

Nabízíme kompletní inovativní řešení systémů vytápění BVF Heating.

TOPNÉ ROHOŽE BVF H-MAT

S produktovou řadou BVF H-MAT je konstrukce podlahového vytápění jednodušší a rychlejší než kdykoli předtím. Náš plnohodnotný systém podlahového vytápění, který je vhodný pro primární nebo doplňkové vytápění, nevyžaduje při instalaci krytin nebo stavbě elektrické sítě speciální přípravy.

Topná rohož

Topné rohože slouží k instalaci pod nášlapovou vrstvu, které je lepena k podkladní vrstvě. Nejčastější využití bývá z pravidla pod dlažbu v koupelnách a kuchyních. Díky tloušce 3,8mm dochází k minimálnímu nárustu podlahy.

Topný kabel je umístěn na samolepící síťovině, kterou je v případě potřeby nastřihnout a nebo úplně odstříhnout. 

Topné rohože jsou k dispozici ve výkonech 100W/m2 a 150W/m2. Šířka rohože je 50cm a jsou k dispozici ve velikosti pokrytí 0,5m2 - 12m2.

h-mat_new.png

Topný systém může být uveden do provozu ihned po instalaci. Elektrické topné rohože BVF rychle a s nízkou spotřebou energie ohřívají všechny typy lepených krytin. Topný systém lze použít jako kompletní vytápění budov nebo jako komfortní vytápění pouze jedné místnosti. Díky technologii twin-conductor je připojován pouze z jendoho konce kabelu. Instalace je snadná, ať už jde o novostavbu nebo rekonstrukci. 

Pro koupelny (bez ohledu na skutečný požadavek) doporučujeme topné rohože o výkonu 150W/m2 z důvodu rychlého a dynamického vytápění.

Topné rohože BVF H-MAT lze použít již na stávající krytinu.

heating mat layer.jpg

Rychlé a jednoduché řešení

Není potřeba žádný speciálních vrstev, takže lepidlo na dlaždice lze nanášet přímo na rohož. Pro úsporný provoz je nutná pouze dostatečně odizolovaná podlaha. 

1459780245_h_mat_0.jpgBezúdržbový provoz

Topné rohože nevyžadují údržbu nebo servisní prohlídky. Mohou být uvedeny do provozu ihned po instalaci a díky mnohonásobné izolaci jsou zcela odděleny od okolních vlivů (např. vlhkost betonu, prasklé potruby atd.) Ovládání pomocí BVF termostatů.

Snímek1.JPG

Jednoduchá kontrola

Ovládání pomocí duálních termostatů s možností programování. Lze mít vzdálený přístup mocí WiFi termostatů. Prostorový sensor pracuje s hodnotou teploty vzduchu a podlahový sensor pracuje s hodnotou teploty podlahy.