INOVACE VYTÁPĚCÍCH SYSTÉMŮ

Nabízíme kompletní inovativní řešení systémů vytápění BVF Heating.

TOPNÉ ROHOŽE L-PRO

SNADNO INSTALOVATELNÉ ELEKTRICKÉ PODLAHOVÉ TOPENÍ PRO LAMINÁTOVÉ PODLAHY, PARKETY A JINÉ PLOVOUCÍ KRYTINY

L-PRO

 Montáž hliníkové topné rohože nevyžaduje speciální odborné znalosti ani nástroje.
Hliníková topná rohož je z výroby předmontována, stačí ji připojit k termostatu. Topná rohož z hliníkové tkaniny L-PRO poskytuje rovnoměrnější vedení tepla než kdykoli předtím. Ideální pro vytápění malých či velkých místností, s termostatickou regulací je vhodný pro vytápění téměř všech typů laminátových podlah.

  1. Spodní hliníková vrstva s texturou uhlíku je zodpovědná za rovnoměrný odvod tepla, odraz sálavého tepla a také poskytuje mechanickou ochranu.

  2. Horní vrstva provádí ještě důležitější úkol. Zajišťuje vedení tepla mezi kabely, poskytuje mechanickou ochranu před poškozením a zajišťuje celoplošné uzemnění a stínění pro bezpečný provoz


 

VÝKON 100w/m2
ŠÍŘKA 50cm
TYP KABELU dvojitý vodič
PRŮMĚR KABELU 1mm
IZOLACE Fluoropolymer
CERTIFIKÁT CE

Elektrické topné rohože od 2 do 12m 2 . Po instalaci lze systém podlahového vytápění ihned uvést do provozu a připojit přímo k termostatu pomocí 2,5 metru připojeného kabelu z výroby. Díky technologii dvojitých vodičů  je připojení nutné pouze na jedné straně.

Pokud je místnost větší než 12m 2  je nutné nainstalovat a připojit více L-PRO paralelně.

Produktová řada BVF L-PRO byla vyvinuta pro vytápění laminátových krytin systémem Click. Řada není vhodná pro vytápění dlaždic, vinylu a jiných lepených krytin. Povrch hliníkové tkaniny tvoří povrch nevhodný pro lepení (lepidlo na dlaždice, potěr).