INOVACE VYTÁPĚCÍCH SYSTÉMŮ

Nabízíme kompletní inovativní řešení systémů vytápění BVF Heating.

adelig-60x60-1.jpg

Inteligentní zrcadlo BVF ADELIG

LED koupelnové zrcadlo a inteligentní zrcadlo. Produktová řada BVF Adelig je základním doplňkem moderních koupelen. Elegantní design, perfektní zrcadlo bez mlžení, LED osvětlení a topení v jednom. Funkce smartphonu, jako je vlhkost, teplota, předpověď počasí, jsou k dispozici také v aplikacích pro Android a iOS . 

HMOTNOST 7,2kg
VELIKOST 600 × 600 × 44 mm
VÝKON 200 W, 350 W
NAPĚTÍ 230V
KLASIFIKACE OCHRANY IP 54
RÁM Bezrámový
POVRCH Zrcadlo
ZADNÍ KRYT Celopovrchový hliník
PROPOJOVACÍ KABEL 1,6 m + uzemněná zástrčka
OSVĚDČENÍ CE
Zrcadlo bez mlhy a přídavné topení v jednom. Energeticky úsporné LED osvětlení, inteligentní funkce a topné funkce lze také samostatně přepínat. Pokud je zapotřebí pouze osvětlení nebo vytápění, lze požadovanou funkci nastavit do aktivní polohy pouhým stisknutím tlačítka. Rychlé a snadné upevnění na všechny typy stěn lze provést během několika minut. Nástěnný držák, šablona a sada šroubů jsou součástí výrobku.

Nadpis záložky 3

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam.

paramentesites.jpg

Konec mlžení

led2.jpg

LED osvětlení

okosfunkciok.jpg

Chytré funkce

JEDINEČNÝ DESIGN 

Bezrámový design a osvětlení poskytuje užitečný a jedinečný vzhled. Inteligentní zrcadlo BVF Adelig se snadno ovládá, všechny funkce jsou přístupné pouhým stisknutím tlačítka. Další funkce lze spravovat v aplikaci pro Android nebo iOS, například nastavení budíku nebo režimu spánku.

smart-mirror-adelig.jpg

JEDNO DOTYKOVÉ ZRCADLO

Inteligentní zrcadlo BVF Adelig lze použít také jako přídavné vytápění. Jediným dotykem se rozsvítí LED světlo. Pokud stisknete a podržíte dotykové tlačítko, je kromě osvětlení již aktivní i funkce topení. Dvojitým kliknutím můžete zapnout a vypnout inteligentní panel, který zůstane aktivní na pozadí, aby bylo možné číst všechna data v aplikaci telefonu.